OBJEVTE KRÁSU S KOSMETIKOU LA PRAIRIE A ANNE SEMONIN

V salonu Laboratory se můžete těšit na moderní prostředí inspirované světovými kosmetickými salony, bohatou nabídku exkluzivních služeb i produktů v oblasti FACE, BODY, HAIR od našeho týmu a skvělou relaxační atmosféru, kterou bychom chtěli podpořit Vaši spokojenost a pohodlí!


Kosmetický institut Laboratory je centrum krásy přímo v srdci Starého Města, který se specializuje na luxusní procedury v péči o vzhled. Zárukou kvality je především práce s těmi nejkvalitnějšími produkty a kosmetikou - salon ve svých zkrášlujících službách používá kosmetickou značku La Prairie, která byla po více než půl století průkopníkem v buněčné péči o stárnoucí pleť. Kosmetika La Prairie využívá ve svých výrobcích patentovaný buněčný komplex, díky kterému si pleť udržuje dlouhotrvající mladistvý vzhled a hydrataci. Salón exkluzivně spolupracuje s francouzskou kosmetikou Anne Semonin, kde je každý kosmetický program přizpůsoben na míru pleti. Kosmetická terapeutka pro Vás vytvoří osobní "předpis na krásu" v závislosti na momentálních potřebách Vaší pleti a na Vašem životním stylu. 

V LABORATORY poskytujeme dále celou škálu procedur v oblasti manikúry a pedikúry, masáže a tělové procedury, kadeřnictví.