TÝM

Tereza Brabcová

Vedení salonu

Tereza Brabcová je ředitelkou a spolumajitelkou salonu LABORATORY Beauty Institut. Vybudovat vlastní kosmetické studio bylo pro Terezu vždy velkým snem, nyní se plně soustředí především na to, aby její práce byla synonymem pro tu nejlepší péči a prvotřídní kvalitu. "Vždy zůstaneme u luxusních a kvalitních procedur na míru a půjdeme cestou přirozenosti a zdravého životního stylu."

brabcova@laboratorybeauty.cz

Veronika Miškovská 

Péče o pleť

Veronika Miškovská pracuje v salonu LABORATORY jako odbornice péče o pleť od roku 2015, kdy nastoupila po svém dlouholetém působení v prestižních kosmetických salonech. Veronika během své praxe absolvovala několik zahraničních školení v Itálii, a dále si postupně rozšířila své portfolio služeb také o další poptávané kosmetické procedury jako je například aplikace permanentního make-upu a relaxační kosmetické procedury. V současné době je Veronika odbornicí salonu na různé typy depilací, mimo jiné také oblíbenou brazilskou, je školitelkou procedur Anne Semonin pro ČR.

recepce@laboratorybeauty.cz, +420 224 817 223, +420 731 151 005 


Kristýna Parmová

Péče o pleť & Líčení 

Kristýna Parmová se věnuje oblasti kosmetiky a krásy v praxi více než 9 let. Během svého odborného působení prošla Kristýna několik zahraničních odborných školení v Paříži u významných luxusních světových značek jako je Maria Galland, Orlane a Thalgo, kde později sama působila jako školitelka. Kristýna v současné době pracuje v salonu LABORATORY s kosmetikou La Prairie a Anne Semonin, mimo jiné se specializuje také na profesionální líčení, její oblíbenou procedurou je například úprava obočí, kterou si můžete dopřát přímo ke svému kosmetickému ošetření. Kristýna je hlavní školitelkou procedur Anne Semonin pro ČR.

recepce@laboratorybeauty.cz, +420 224 817 223, +420 731 151 005 


Božena Malečková

Pedikúra & Manikúra 

Božena Malečková je expertkou hned v několika odvětvích krásy. Po desetiletém působení v oblasti kadeřnictví si Božena rozšířila své profesní znalosti také o manikúru a pedikúru, které uplatnila v jednom z nejkrásnějších pražských hotelů Corinthia Tower, nebo také v Centru krásy na Václavském náměstí. Se salónem La Belle spolupracovala Božena přes 10 let a logicky se následně stala velmi uznávanou odbornicí salonu LABORATORY. 

recepce@laboratorybeauty.cz, +420 224 817 223, +420 731 151 005 

Ivana Bučková 

Pedikúra & Manikúra 

Ivana Bučková působí v oblasti kosmetického i zdravotnického ošetření rukou a nohou. Kromě klasického vzdělání má Ivana také odborný titul Podiatrie II. stupně, což znamená specializaci na oblast nohou, kde kromě klasické pedikúry je možné konzultovat také potíže s deformací chodidel z vysokých podpatků, bolest nohou během dne, atd. Ivana přes 10 let spolupracovala se salónem La-Fayette, a také s různými lékařskými a kosmetickými centry.

recepce@laboratorybeauty.cz, +420 224 817 223, +420 731 151 005 

Emília Vanišová

Pedikúra & Manikúra

Emília Vanišová se věnuje profesi manikúra a pedikúra více než 19let. Své zkušenosti získala v síti salónů BOMTON a hotelu Four Season. V LABORATORY Emília pracuje se značkami Spa Rituals a ORLY. Při manikúře je odbornicí našeho salonu na různé druhy gel laků i shell laků, na gumáž nehtového lůžka a úpravu správných tvarů nehtů. Emília se specializuje na procedury manikúra a pedikúra vhodné nejen pro ženy, ale i muže.

recepce@laboratorybeauty.cz, +420 224 817 223, +420 731 151 005 Andrea Kašpárková

Péče o tělo 

Andrea Kašpárková je specialistkou salonu LABORATORY na masáže a tělová ošetření. Andrea spolupracuje se salonem již od jeho původního založení, a patří ke klíčovým zaměstnancům v oblasti relaxace a krásy. Kromě klasických a sportovních masáží může Andrea nabídnout například léčivé bahenní zábaly na bolavá záda, kaolinové masáže, zábaly z mořských řas (červené, bílé, hnědé, chlorela). Andrea ve svých procedurách dbá především na celkový dojem klientů, aby jejich masáže a ošetření byly vždy dokonalou relaxací a odpočinkem.

recepce@laboratorybeauty.cz, +420 224 817 223, +420 731 151 005 

 

Veronika Vandasová

Kadeřnictví & Péče o vlasy 

Veronika Vandasová je senior stylist salonu LABORATORY. Poskytuje procedury v oblasti hair od různých technik barvení, střihů až po prodlužování či zahušťování vlasů. Veronika je uznávanou expertkou na trendy vlasové tvorby. Pracuje se značkou L´oreal a kooperuje s tuzemskými i zahraničními produkcemi jako consultant a specialista tvorby hair & makeup. Její tvorba je známá z reklam, filmů i titulků časopisů.

recepce@laboratorybeauty.cz, +420 224 817 223, +420 731 151 005 

Simona Varcabová

Kadeřnictví & Péče o vlasy 

Simona Varcabová je zkušený Hair Stylist v LABORATORY. Simona se specializuje na práci s barvou, střih, prodlužování i zahušťování vlasů a tvorbu originálních pletených společenských i casual účesů. Simona pracuje s vlasovou kosmetikou L´oreal, absolvovala celou řadu školení a kurzů pořádaných přímo specialisty zastupující tuto zahraniční nadnárodní společnost.

recepce@laboratorybeauty.cz, +420 224 817 223, +420 731 151 005 


Markéta Kotrbová

Office Manager 

Markéta Kotrbová je vedoucí recepce salonu LABORATORY, dále se podílí na přípravě podkladů pro účetnictví, zajišťuje fakturace, je v denní kooperaci s ředitelkou salonu, plní funkci Manager on Duty, pravidelně navštěvuje s týmem LABORATORY všechny kosmetická školení a mimo jiné vystudovala kosmetickou školu. S Markétou se v salonu setkáváte více, než 10 let.

kotrbova@laboratorybeauty.cz

Tereza Fialková

Recepce

Tereza Fialková je recepční salonu. Pečuje o spokojenost klientely a organizuje jejich diáře terapií, aktivně se podílí na realizaci Beauty Days a jiných LABORATORY events. Je odborně vyškolena na poskytované terapie a produktové řady, které zakoupíte v našem kosmetickém boutique.

recepce@laboratorybeauty.cz, +420 224 817 223, +420 731 151 005 

Jana Pastorková

Business Development 

Jana Pastorková spolupracuje úzce s vedením salonu i týmem projektově. Jedná s tuzemskými i zahraničními obchodními partnery v B2B a B2C segmentu. Je zaměřena na trade marketing a monitoring trhu, plní funkci Manager on Duty. Během působení v LABORATORY vystudovala akreditovanou kosmetickou školu, rekvalifikační kurz pro masáže mimo oblast zdravotnictví, Make- Up Institute Prague, Dinair Airbrush Makeup.  

pastorkova@laboratorybeauty.cz


Dagmar Pecinová

Marketing & PR 

Dagmar Pecinová zastupuje salon LABORATORY Beauty Institut v oblasti marketingu a PR aktivit. Dagmar vyřizuje komunikaci s médii, vyřizuje inzertní a tiskové podklady, řídí spolupráci s VIP osobnostmi, vytváří novinky a prezentace salonu, zároveň s vedením LABORATORY spolupracuje na B2B strategii.

recepce@laboratorybeauty.cz